2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków
Vorherige Bekanntmachung: 264485-2026
Interne Kennung: ZP.U.MR.17.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzania ścieków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostawy wody za pomocą sieci wodno-kanalizacyjnej do obiektów Politechniki Warszawskiej oraz odprowadzanie ścieków. Wybrany Wykonawca musi zapewnić dostarczanie do nieruchomości Politechniki Warszawskiej w sposób ciągły, niezawodny wody bieżącej, o należytej jakości, odpowiadającej wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i ciśnieniu umożliwiającym jej normalne użytkowanie, nie niższym niż 0.25 MPa, w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu poszczególnych budynków oraz odbieranie z nieruchomości Politechniki Warszawskiej w sposób ciągły i niezawodny oraz bez ograniczeń ilościowych ścieków, zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej. Szczegóły zawiera Zaproszenie do negocjacji.
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 264485-2026
Identificador interno: ZP.U.MR.17.2026
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 65000000 Servicios públicos
Clasificación adicional (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente, 41110000 Agua potable
5. Lote
Lote: LOT-0001