See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa płynów infuzyjnych
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych przez okres 12 miesięcy 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 33692500-2 – Płyny dożylne 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 5.3.1. Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ z podziałem na 7 części (pakiety) Pakiet nr 1 – Płyny infuzyjne cz. 1 Pakiet nr 2 – Płyny infuzyjne i do irygacji Pakiet nr 3 – Płyn wieloelektrolitowy Pakiet nr 4 – Płyny infuzyjne cz. 2 Pakiet nr 5 – Płyny infuzyjne cz. 3 Pakiet nr 6 – Płyny infuzyjne cz. 4 Pakiet nr 7 – Płyny infuzyjne cz. 5 5.3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 5.4. Formularz asortymentowo – cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Niezłożenie formularza asortymentowo - cenowego wywiedzie negatywne skutki dla Wykonawcy w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5.5. Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: 19/ZP/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Płyny infuzyjne cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5.6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w terminie obowiązywania podstawowej umowy. 5.6.1. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. 5.6.2. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 5.6.3. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 5.6.4. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do SWZ. 5.6.5. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji w obrębie danej części (pakietu) zamówienia o nie więcej niż 30%, z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w formularzu cenowym. Kompensacja nie może zmienić całkowitej wartości danej części (pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Płyny infuzyjne i do irygacji
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Płyn wieloelektrolitowy
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Płyny infuzyjne cz. 2
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Płyny infuzyjne cz. 3
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Płyny infuzyjne cz. 4
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Płyny infuzyjne cz. 5