2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivé přípravky III [2026–2029]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 3 části podle specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MOU 577 378
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mesna
Beschreibung: ATC: V03AF01 Účinná látka: Mesna Velikost balení: 15x4ML (100 MG/ML INJ INF SOL) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 1 100
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Příloha č. 3 ZD čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším. čl. 10.8. Kupující si pro případ, že ke konci období dle čl. 4.1 smlouvy nebude schopen uzavřít novou smlouvu na dodávky zboží na základě nového výběrového nebo zadávacího řízení, vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo písemně jednorázově jednostranně prodloužit období dle čl. 4.1 smlouvy o 3 měsíce. Veškerá ostatní ustanovení smlouvy po dobu prodloužení zůstávají v platnosti a účinnosti beze změn.
Los: LOT-0003
Titel: Gadobutrol
Beschreibung: ATC: V08CA09 Účinná látka: Gadobutrol Velikost balení: 5x7,5ML (1 MMOL/ML INJ SOL ISP) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 1 125
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Kyselina gadoterová
Beschreibung: ATC: V08CA02 Účinná látka: Kyselina gadoterová Velikost balení: 1x20ML (279,32MG/ML INJ SOL = 0,5MMOL/ML INJ SOL) Jednotka: 1 balení (lahvička) Počet jednotek: 5 400
Interne Kennung: 2