617297-2025 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mieszkowice w roku 2026 oraz 2026/2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mieszkowice w roku 2026 oraz 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych oraz szkółki i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mieszkowice w latach 2026 oraz 2026/2027. Przedmiot zamówienia podzielony zostanie na 8 części ("Pakiety").
Interne KennungSA.270.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami będzie stanowić dokumenty zamówienia. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1-5 i 7-10 PZP. Zamawiający na etapie ogłaszania postępowania o udzielenie zamówienia szczegółowo określi w dokumentach zamówienia (SWZ) warunki udziału w postępowaniu, wykaz podmiotowych środków dowodowych, jakie na potwierdzenie ich spełnienia zobowiązany będzie złożyć Wykonawca na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126 ust. 1 PZP. W stosunku do każdej części (Pakietu) Zamawiający będzie przewidywał możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP. Szczegółowy zakres określać będą dokumenty zamówienia. Wstępne ogłoszenie informacyjne zawiera wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji UE. Zamawiający zamierza wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1- Leśnictwa: Witniczka, Dobrogoszcz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictw: Witniczka, Dobrogoszcz w roku 2026.
Interne KennungPakiet 1- Leśnictwa: Witniczka, Dobrogoszcz
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez wykonawcę w którejkolwiek pozycji kosztorysu ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
LosLOT-0002
TitelPakiet 5 - Leśnictwa: Brochucin, Gozdowice, Szkółka leśna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych oraz szkółki i nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictw: Brochucin, Gozdowice, Szkółka leśna w latach 2026/2027.
Interne KennungPakiet 5 - Leśnictwa: Brochucin, Gozdowice, Szkółka leśna
LosLOT-0003
TitelPakiet 2 - Leśnictwo Zielin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictwa: Zielin w roku 2026.
Interne KennungPakiet 2 - Leśnictwo Zielin
LosLOT-0004
TitelPakiet 3 - Leśnictwa: Moryń, Bielin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictw: Moryń, Bielin w roku 2026.
Interne KennungPakiet 3 - Leśnictwa: Moryń, Bielin
LosLOT-0005
TitelPakiet 4 - Leśnictwa: Rogaczewo, Czelin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictw: Rogaczewo, Czelin w roku 2026.
Interne KennungPakiet 4 - Leśnictwa: Rogaczewo, Czelin
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Leśnictwa: Siekierki, Rudnica
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictw: Siekierki, Rudnica w latach 2026/2027.
Interne KennungPakiet 6 - Leśnictwa: Siekierki, Rudnica
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 - Leśnictwo Brwice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictwa: Brwice w roku 2026.
Interne KennungPakiet 7 - Leśnictwo Brwice
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 - Leśnictwo Warnice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie leśnictwa: Warnice w roku 2026.
Interne KennungPakiet 8 - Leśnictwo Warnice