2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro tiskárny a tisková zařízení
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů, inkoustů, odpadních nádob či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobců uvedených v přílohách této zadávací dokumentace. Dodávky spotřebního materiálu pro tiskárny a tisková zařízení budou realizovány dle aktuálních potřeb zadavatele. Zadavatel si vyhrazuje právo seznam spotřebního materiálu aktualizovat v závislosti na životnosti tiskových zařízení a jejich nezbytné obměně v rámci životního cyklu. Rámcová dohoda bude uzavřena s 5 účastníky zadávacího řízení, a to na dobu 48 měsíců. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel bude poptávat poskytování dodávek na základě rámcové dohody průběžně po celou dobu jejího trvání (v rozsahu a termínech dle svých aktuálních potřeb), a to prostřednictvím jednotlivých objednávek (případně prováděcích smluv) účastníkům dle dále uvedeného způsobu výběru. Smlouvy dle dílčích objednávek budou uzavírány s jednotlivými účastníky rámcové dohody podle postupu s obnovením soutěže podle § 135 a násl. ZZVZ (dále jen „minitendr“). V rámci minitendrů zadavatel nadefinuje konkrétní rozsah dodávky; zadavatel určí konkrétního účastníka, kterému bude v minitendru veřejná zakázka zadána na základě nejnižší nabídkové ceny. Účastníci rámcové dohody nebudou oprávněni nabídnout zadavateli vyšší hodnoty (ceny) za jednotlivé dílčí dodávky, než jaké vyplývají z uzavřené rámcové dohody (tzn. které byly příslušným účastníkem nabídnuty v jeho nabídce v tomto zadávacím řízení), budou však oprávněni nabídnout zadavateli výhodnější (nižší) cenu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dílčí veřejná zakázka - Minitendr
Beschreibung: V rámci minitendrů zadavatel nadefinuje konkrétní rozsah dodávky; zadavatel určí konkrétního účastníka, kterému bude v minitendru veřejná zakázka zadána na základě nejnižší nabídkové ceny.
Interne Kennung: Minitendr
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen