617323-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Realizace expozice TIC č.p. 6, etapa 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace expozice TIC č.p. 6, etapa 1
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nového interiéru expozice turistického informačního centra Města Horní Slavkov a poskytnutí souvisejících prací, dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je zvýšení informovanosti a komfortu účastníků cestovního ruchu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79932000 Innenarchitektendienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRealizace expozice TIC č.p. 6, etapa 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v zadávací dokumentaci v souladu s § 104 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje právo pro ověření splnění technických parametrů svítidel požadovat od vybraného dodavatele před uzavřením smlouvy předložení dokladů, technické dokumentace, vzorků nebo provedení zkoušek u vybraných položek světelné techniky. Nepředložení požadovaných dokladů nebo vzorků, popřípadě výsledek zkoušek vzorků neodpovídající zadávacím podmínkám, bude důvodem pro vyloučení vybraného dodavatele podle § 122 odst. 8 písm. b) a c) ZZVZ. Cenu díla bude možné měnit pouze, dojde-li ke změně právních předpisů týkajících se změny sazby DPH a na základě méněprací a víceprací, pokud jsou tyto ve smlouvě připuštěny, sjednaných na základě dodatku k této smlouvě, a to za dodržení příslušných ustanovení ZZVZ, resp. Pravidel.