2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport Management Systeem (TMS)
Beschreibung: De Rijksorganisatie Beveiliging en Logistiek maakt voor de uitvoering van hun logistieke dienstverlening gebruik van een Transport Management Systeem (TMS). Om de continuïteit van hun logistieke dienstverlening te waarborgen en tijdig over te kunnen stappen naar een toekomstbestendig platform, zijn zij van plan op korte termijn een inkooptraject te starten voor de verwerving van een nieuw TMS. -
Interne Kennung: 201865002.283.005
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72416000 Anbieter von Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Rijksorganisatie Beveiliging en Logistiek maakt voor de uitvoering van hun logistieke dienstverlening gebruik van een Transport Management Systeem (TMS). Om de continuïteit van hun logistieke dienstverlening te waarborgen en tijdig over te kunnen stappen naar een toekomstbestendig platform, zijn zij van plan op korte termijn een inkooptraject te starten voor de verwerving van een nieuw TMS.
Interne Kennung: 1