617351-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – ACHIZIȚIA DE APARATURĂ MEDICALĂ LISTA INVESTITII DIN CADRUL INSTITUTULUI NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZIȚIA DE APARATURĂ MEDICALĂ LISTA INVESTITII DIN CADRUL INSTITUTULUI NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON
Beschreibung: ACHIZIȚIA DE APARATURĂ MEDICALĂ LISTA INVESTITII DIN CADRUL INSTITUTULUI NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON
Interne Kennung: 4505367_2025_PAAPD1568795
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osmometru
Beschreibung: Achizitia de Osmometru conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Placa de incalzire cu termostat digital
Beschreibung: Achizitia de Placa de incalzire cu termostat digital conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Microscop trinocular cu camera digitala pentru achizitie de imagine
Beschreibung: Achizitia de Microscop trinocular cu camera digitala pentru achizitie de imagine conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Scaun recoltare
Beschreibung: Achizitia de Scaun recoltare conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Holter ekg
Beschreibung: Achizitia de Holter ekg conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: EKG
Beschreibung: Achizitia de EKG conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Infuzomat/perfuzomat
Beschreibung: Achizitia de Infuzomat/perfuzomat conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Dispozitiv de monitorizare nerv laringian recurent
Beschreibung: Achizitia de Dispozitiv de monitorizare nerv laringian recurent conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Instrument de sutura fasciala
Beschreibung: Achizitia de Instrument de sutura fasciala conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Port-ac falci curbate spre stanga
Beschreibung: Achizitia de Port-ac falci curbate spre stanga conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Statie centrala de monitorizare+Monitoare functii vitale
Beschreibung: Achizitia de Statie centrala de monitorizare+Monitoare functii vitale conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: TOF aparat de masurare a relaxarii neuromusculare
Beschreibung: Achizitia de TOF aparat de masurare a relaxarii neuromusculare conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: BIS -sistem pentru masurarea profunzimii anesteziei
Beschreibung: Achizitia de BIS -sistem pentru masurarea profunzimii anesteziei conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Paturi terapie intensiva
Beschreibung: Achizitia de Paturi terapie intensiva conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Aparat de anestezie
Beschreibung: Achizitia de Aparat de anestezie conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Procesor automat de tesuturi vacuum
Beschreibung: Achizitia de Procesor automat de tesuturi vacuum conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Microscop binocular pentru diagnostic de rutina
Beschreibung: Achizitia de Microscop binocular pentru diagnostic de rutina conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Scanner de lame cu sistem de arhivare digitala
Beschreibung: Achizitia de Scanner de lame cu sistem de arhivare digitala conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Cantar elecronic cu taliometru
Beschreibung: Achizitia de Cantar elecronic cu taliometru conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Fotoliu bariatric
Beschreibung: Achizitia de Fotoliu bariatric conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Masa electrica 2 corpuri 200x120 240kg
Beschreibung: Achizitia de Masa electrica 2 corpuri 200x120 240kg conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Paturi electrice rabatabile cu saltea
Beschreibung: Achizitia de Paturi electrice rabatabile cu saltea conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Targa ambulanta pliabila
Beschreibung: Achizitia de Targa ambulanta pliabila conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Plicometru
Beschreibung: Achizitia de Plicometru conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Cantar analiza corporala prin bioimpedanta portabil
Beschreibung: Achizitia de Cantar analiza corporala prin bioimpedanta portabil conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Calibrator de doze cu protectie cu inele de plumb
Beschreibung: Achizitia de Calibrator de doze cu protectie cu inele de plumb conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Aspirator chirurgical
Beschreibung: Achizitia de Aspirator chirurgical conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Targa sectii
Beschreibung: Achizitia de Targa sectii conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Carucior servire masa
Beschreibung: Achizitia de Carucior servire masa conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Surse de alimentare si siguranta apartura medicala UPS-URI
Beschreibung: Achizitia de Surse de alimentare si siguranta apartura medicala UPS-URI conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Trocar complet pentru instrumente- 10mm
Beschreibung: Achizitia de Trocar complet pentru instrumente- 10mm conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Lupe chirurgicale
Beschreibung: Achizitia de Lupe chirurgicale conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Imprimanta bratari cu cod de bare
Beschreibung: Achizitia de Imprimanta bratari cu cod de bare conform specificatiilor atasate caietului de sarcini
Interne Kennung: 33