2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliw płynnych do pojazdów służbowych i urządzeń, w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgorzelcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw płynnych do pojazdów służbowych i urządzeń, w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgorzelcu, w szacowanych ilościach: a) olej napędowy w szacowanej ilości do 271.500,00 litrów, przy czym, stosownie do regulacji wynikającej z treści art. 433 pkt 4) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, iż minimalny zakres świadczenia to nie mniej niż 220.000,00 litrów; b) benzyna bezołowiowa w szacowanej ilości do 6.500,00 litrów, przy czym, stosownie do regulacji wynikającej z treści art. 433 pkt 4) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, iż minimalny zakres świadczenia to nie mniej niż 5.000,00 litrów; c) dodatku AdBlue w ilości do 2.950,00 litrów przy czym, stosownie do regulacji wynikającej z treści art. 433 pkt 4) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, iż minimalny zakres świadczenia to nie mniej niż 2.000,00 litrów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych określonych w rozdziale X lit. A i B SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001