See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Advies, ondersteuning en beheer Haags Generiek Functiehuis
Beschreibung: In de periode 2012 tot 2014 is de gemeente Den Haag fasegewijs overgestapt op een nieuw functiewaarderingssysteem en kent de gemeente sindsdien het Haags Generiek Functiehuis (HGF). In het HGF zijn de activiteiten van de organisatie beschreven en gestructureerd ondergebracht. Daarbij is ook rekening gehouden met het loongebouw. Het HGF bestaat uit 7 functiefamilies en 84 generieke functieprofielen. Het generieke profiel is bepalend voor de toebedeling van taken, verantwoordelijkheden en bevoegdheden binnen de toepasselijke salarisschaal en speelt een belangrijke rol in het Haagse Gesprek en de beoordeling. Het functieprofiel ligt ten grondslag aan de functiewaardering en is daarmee medebepalend voor de toepasselijke salarisschaal. Berenschot B.V. heeft voor de gemeente Den Haag het HGF ontwikkeld en geholpen bij de implementatie daarvan. Aan het HGF ligt het: Universeel Systeem Berenschot (USB) ten grondslag. De gemeente Den Haag heeft de aankomende jaren nog steeds behoefte aan de diensten van Berenschot B.V. De gemeente Den Haag is wederom van plan om de opdracht te verstrekken aan Berenschot B.V. Indien een andere opdrachtnemer van mening is dat zij ook deze werkzaamheden (effectief bewezen) kan uitvoeren, binnen de gestelde wet- en regelgeving, dan kan zij dit binnen 20 kalenderdagen kenbaar maken bij de gemeente Den Haag door middel van een bericht in Mercell
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000