2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bodemsanering Blekerijweg fase 2 kwelzone
Beschreibung: De opdracht betreft de uitvoering van fase II van de bodemsanering Blekerijweg te IJsselmuiden en richt zich op de sanering van de verontreiniging in de kwelzone in de Koekoekspolder. In dit gebied treedt verontreinigd grondwater (met name cis-1,2-dichlooretheen en vinylchloride) uit naar het ondiepe grondwater en het oppervlaktewater, wat leidt tot gebruiksbeperkingen en overschrijding van milieukwaliteitsnormen. Doel van de opdracht is het terugbrengen van de concentraties van deze verontreinigingen tot de terugsaneerwaarden zoals vastgelegd in het vergunde saneringsplan, door het realiseren en in stand houden van een saneringssysteem op basis van in-situ bodemsanering. De opdracht omvat het ontwerpen, realiseren, beheren, in werking houden en onderhouden van een in-situ saneringssysteem, waarbij door middel van gestimuleerde biologische afbraak (onder meer door dosering van een koolstofbron en bacteriën) de verontreinigingsconcentraties in het grondwater in de kwelzone en de uitstroom naar het oppervlaktewater worden gereduceerd. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • het ontwerpen en optimaliseren van het saneringssysteem; • het aanleggen en in bedrijf stellen van het saneringssysteem; • het beheren en in werking houden van het saneringssysteem gedurende de looptijd van het project; • het uitvoeren van monitoring en processturing; • het onderhouden van het systeem en rapporteren over de voortgang en resultaten van de sanering.
Interne Kennung: 22.O.263
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112340 Bodendekontaminationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Per initiële saneringscyclus kunnen maximaal twee aanvullende saneringscycli worden opgedragen. Het totaal aantal saneringscycli binnen de opdracht bedraagt maximaal negen (3 initiële + maximaal 6 aanvullende). De duur van één aanvullende saneringscyclus bedraagt ongeveer 270 kalenderdagen, tenzij de Opdrachtgever op basis van de resterende saneringsopgave een andere duur bepaalt.
617389-2026 - Competition
Netherlands – Soil-decontamination work – Bodemsanering Blekerijweg fase 2 kwelzone
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 22.O.263
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112340 Soil-decontamination work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: