61739-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) - w ilości 750,00 Mg 2.Zamawiający przewiduje prawo opcji - ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 50%
Interne Kennung: PR/0040/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) - w ilości 750,00 Mg 2.Zamawiający przewiduje prawo opcji . 3.W przypadku kiedy Zamawiający skorzysta z prawa opcji ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 50%
Interne Kennung: cz.1- odpady wielkogabarytowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku kiedy Zamawiający skorzysta z prawa opcji ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 50%