See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica 2026/2027 - SKLOP 4: HRASTOV DOL – PODBORŠT
Beschreibung: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica v šolskem letu 2026/2027 na relaciji SKLOP 4: HRASTOV DOL – PODBORŠT.
Interne Kennung: JN-76102
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552659