617401-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru, monitoring na potrzeby RZGW Szczecin oraz jednostek podległych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru, monitoring na potrzeby RZGW Szczecin oraz jednostek podległych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru oraz monitoring na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne KennungSZ.ROZ.270.2.52.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi portierskiej w godzinach od 7.00-16.00 oraz świadczenie usługi ochrony w godzinach od 16.00-7.00 w dni robocze, w soboty, w niedziele i święta oraz w dni dodatkowe wolne wynikające z kodeksu pracy, 24 godziny na dobę na terenie nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Tama Pomorzańska 13 a
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru oraz monitoring na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz jednostek podległych Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez złożenie jednostronnego, pisemnego oświadczenia o wydłużeniu okresu realizacji usług ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru, monitoringu o dodatkowy okres 12 miesięcy. 3. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji może zostać złożone najpóźniej na 7 dni przed upływem podstawowego okresu obowiązywania Umowy wskazanego w § 2 wzoru umowy. 4. Prawo opcji polega na wydłużeniu okresu świadczenia usług ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru, monitoring o maksymalnie 12 miesięcy ponad podstawowy okres realizacji Umowy. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednokrotnie. 6. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na takich samych warunkach cenowych oraz organizacyjnych jak realizacja zamówienia podstawowego, chyba że Umowa stanowi inaczej. 7. Z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia wobec Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelBezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Szlamowej 4a oraz nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Szlamowej 3 (Baza Lodołamaczy)
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelBezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Widuchowej przy ul. Bulwary Rybackie 1
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelBezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Gozdowicach 28, gmina Mieszkowice
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelMontaż nadajnika GSM/GPRS wraz z podłączeniem sygnału do monitoringu oraz świadczenie usługi ochrony mienia, nieruchomości położonej w Gryficach przy ul. Niekładzkiej 9
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Świadczenie usługi portierskiej w godzinach od 7.00-16.00 oraz świadczenie usługi ochrony w godzinach od 16.00-7.00 w dni robocze, w soboty, w niedziele i święta oraz w dni dodatkowe wolne wynikające z kodeksu pracy 24 godziny na dobę, na terenie nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Kolumba 79/80
Interne KennungCzęść 6