2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pomologia bioróżnorodności – ochrona i promocja różnorodności biologicznej powiatu opolskiego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Działanie 2.6 Ochrona różnorodności biologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Pomologia bioróżnorodności – ochrona i promocja różnorodności biologicznej powiatu opolskiego ” na terenie gminy Prószków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1A (folder plików) do SWZ i umowa.
Vorherige Bekanntmachung: 425953-2026
Interne Kennung: ZSP/2/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Pomologia bioróżnorodności – ochrona i promocja różnorodności biologicznej powiatu opolskiego ” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Działanie 2.6 ochrona różnorodności biologicznej.
Interne Kennung: ZSP/3/P/2026