2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveringen met als voorwerp leveren van groenten, fruit, salades en aardappelen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van volgende productgroepen aan de keukens van de voorzieningen van de leden van Samenaankoop AZO VZW: onbewerkte groenten, onbewerkt fruit, aardappelen (bewerkt en versneden), versneden groenten en samengestelde salades. Diepvriesproducten worden niet mee geïntegreerd in deze opdracht.
Interne Kennung: AZO 2026 - groenten, fruit, salades en aardappelen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZO 2026 - groenten, fruit, salades en aardappelen - 1
Beschreibung: West- en Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AZO 2026 - groenten, fruit, salades en aardappelen - 2
Beschreibung: Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 2