2. Verfahren
Verfahren
Titel: DFP.271.146.2026.JB Dostawa staplerów i ładunków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów i ładunków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DFP.271.146.2026.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Stapler okrężny - 2 szt. ; 2. Stapler liniowy - 1 op. ; 3. Ładunki do staplera - 3 op. ; 4. Uniwersalna elektryczna jednorazowa rękojeść staplera - 4 szt.; 5. Trzon z ładunkiem do staplera - 1 op. ; 6. Trzon z ładunkiem do staplera - 1 op. ; 7. Ładunki jednorazowe do staplerów - 6 op. ; 8. Trzon z ładunkiem do staplera - 1 op. ; 9. Stapler do terapii wybiórczej tkanek - 1 szt. ; 10. Stapler okrężny uszczelniony - 10 szt. ; 11. Staplery do zamykania skóry - 785 op. ; 12. Przyrząd jednorazowego użytku do usuwania zszywek - 625 op. ;
Interne Kennung: DFP.271.146.2026.JB - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Jednorazowy stapler liniowy - 440 op. ; 2. Jednorazowy ładunek liniowy - 163 op. ; 3. Jednorazowy stapler liniowy - 173 op. ; 4. Jednorazowy stapler zamykająco-tnący -11 op. ; 5. Ładunek w kolorze niebieskim - 1 op. ; 6. Ładunek w kolorze zielonym - 1 op. ; 7. Ładunek do jednorazowego staplera liniowego - 184 op.; 8. Jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego - 147 op.; 9. Ładunek jednorazowego użytku - 3 op.; 10. Jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego - 274 op.; 11. Jednorazowy stapler endoskopowy - 6 op.; 12. Jednorazowa elektryczna rękojeść staplera endoskopowego - 1 op.; 13. Jednorazowy ładunek liniowy do staplera endoskopowego - 72 op.; 14. Jednorazowy stapler okrężny - 6 op.; 15. Ładunek do jednorazowego staplera liniowego - 62 op.; 16. Jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego - 4 op.; 17. Jednorazowa elektryczna rękojeść staplera endoskopowego - 1 op.; 18. Jednorazowa elektryczna rękojeść naczyniowego staplera endoskopowego - 8 op.; 19. Ładunek liniowy oznaczony kolorem niebieskim - 1 op.; 20. Ładunek liniowy oznaczony kolorem zielonym - 1 op.; 21. Jednorazowa rączka staplera liniowego - 4 op.; 22. Jednorazowa rączka staplera liniowego - 4 op.; 23. Jednorazowa rączka staplera liniowego - 4 op.; 24. Ładunek liniowy oznaczony kolorem niebieskim - 1 op.; 25. Ładunek liniowy oznaczony kolorem zielonym - 1 op.; 26. Ładunek liniowy oznaczony kolorem niebieskim - 1 op.; 27. Ładunek liniowy oznaczony kolorem zielonym - 1 op.; 28. Elektryczny jednorazowy stapler okrężny - 1 op.;
Interne Kennung: DFP.271.146.2026.JB - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Sterylna osłona jednorazowego użytku - 140 op.; 2. Jednorazowy stapler okrężny - 50 op.; 3. Jednorazowy stapler okrężny - 9 op.; 4. Stapler okrężny jednorazowy - 98 op.; 5. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 61 op.; 6. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 234 op.; 7. Jednorazowy stapler liniowy - 54 op.; 8. Jednorazowy stapler liniowy z nożem - 2 op.; 9. Jednorazowy stapler okrężny - 47 op.; 10. Jednorazowy stapler liniowy - 4 op.; 11. Ładunek z wbudowanym nożem do staplera liniowego - 25 op.; 12. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 50 op.; 13. Jednorazowy stapler okrężny - 36 op.; 14. Endostapler uniwersalny tnąco-zamykający - 22 op.; 15. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 11 op.; 16. Ładunek z wbudowanym nożem do staplera liniowego - 4 op.; 17. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 11 op.; 18. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 1 op.; 19. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 8 op.; 20. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 25 op.; 21. Ładunek artykulacyjny tnąco-zamykający - 2 op.; 22. Jednorazowy stapler liniowy - 97 op.; 23. Jednorazowy stapler liniowy - 72 op.; 24. Jednorazowy ładunek do staplera liniowego - 83 op.; 25. Jednorazowy ładunek do staplera liniowego - 43 op.; 26. Stapler skórny - 2 op.;
Interne Kennung: DFP.271.146.2026.JB - Część 3