See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi leśne w Nadleśnictwie Dretyń w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji oraz konserwacji dróg, przepustów i punktów czerpania wody, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dretyń w roku 2026
Interne Kennung: Z.270.08.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 77211500 Baumpflege, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Tursko i Dretyń
Beschreibung: Przedmiotowe usługi z zakresu gospodarki leśnej będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń, w szczególności na terenie leśnictw Tursko i Dretyń. Zamawiający dopuszcza zlecenie prac na terenie innych leśnictw
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 77210000 Holzgewinnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji. Wielkość prawa opcji zostanie uwzględniona w ogłoszeniu o zamówienia oraz w dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Kowalewice i Okunino
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Bożanka, Węgorzyno i Plewiska
Interne Kennung: Pakiet nr III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Trzcinno i Wałdowo
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- Wykonywanie usług leśnych z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji
Beschreibung: Przedmiotowe usługi z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń oraz na szkółce leśnej pod adresem Bożanka 15
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 77211300 Rodung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- Bieżąca konserwacja dróg leśnych, przepustów i punktów czerpania wody
Beschreibung: Przedmiotowe usługi z zakresu bieżącej konserwacji, napraw, remontów dróg leśnych, przepustów i punktów czerpania wody na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Dretyń
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten