See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowy zakup paliwa do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia podzielonego na 12 części jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, benzyna bezołowiowa PB 95, benzyna bezołowiowa PB 98, skroplony gaz ropopochodny (LPG). Dodatkowo dla 1-11 części zamówienia zakres zamówienia zostaje rozszerzony o następujące produkty usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlueusługa; usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy; samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy. Wyłącznie dla 12. części zamówienia zakres zamówienia zostaje dodatkowo rozszerzony o następujące produkty i usługi pozapaliwowe: usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy; samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy; doraźny zakup płynów eksploatacyjnych oraz drobnych akcesoriów samochodowych do pojazdów służbowych Zamawiającego; opłaty autostradowe dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.124.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia na część 1 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: - olej napędowy ON, ok. 81 438 l - benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 60 500 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 400, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 2 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia na część 2 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: - olej napędowy ON, ok. 48 000 l - benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 24 200 l - gaz propan-butan LPG ok. 700 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 408, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0005
Titel: Część 3 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia na część 3 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: - olej napędowy ON, ok. 106 307 l - benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 46 425 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 832, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0006
Titel: Część 4 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia o na część 4 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok.138 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 74 000 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 3 000 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 1 270, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 5 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia na część 5 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 125 915 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 55 191 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 1871, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0008
Titel: Część 6 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 6 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 70 400 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 27 600 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 1800 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 380, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0009
Titel: Część 7 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 7 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 86 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 40 000 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 8 500 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 1 000, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0010
Titel: Część 8 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 8 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 70 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 40 000 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 2 000, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0012
Titel: Część 9 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 9 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 21 700 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 27 000 l gaz propan-butan LPG ok. 1900 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 486, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0013
Titel: Część 10 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 10 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 183 100 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 64 350 l benzyna bezołowiowa PB 98 ok. 3 750 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 2 358, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0014
Titel: Część 11 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 11 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 200 000 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 84 480 l gaz propan-butan LPG, ok. 700 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 2 358, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy.
Los: LOT-0015
Titel: Część 12 - Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części 12 jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2027 r. następujących paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Zamawiającego: olej napędowy ON, ok. 700 l benzyna bezołowiowa PB 95, ok. 1 500 l benzyna bezołowiowa PB 98, ok. 2 100 l oraz następujące produkty i usługi pozapaliwowe: zakup płynu AdBlue, usługa mycia zewnętrznego samochodów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych lub bezdotykowych w sieci stacji paliw Wykonawcy - liczba usług mycia zewnętrznego pojazdów – ok. 36, samoobsługowe odkurzanie wnętrza samochodów służbowych przy pomocy odkurzaczy stacjonarnych w sieci stacji paliw Wykonawcy, doraźny zakup płynów eksploatacyjnych oraz drobnych akcesoriów samochodowych do pojazdów służbowych Zamawiającego, opłaty autostradowe dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: V.ROZ.270.2.124.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Lot
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015