2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Openbare Aanbesteding Dienstreizen (vervoer en verblijf)
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil middels deze aanbesteding op rechtmatige wijze een raamovereenkomst sluiten met één (1) dienstverlener (intermediairsfunctie) voor de bemiddeling van vervoer (vlieg- en/of internationale treinticket) en verblijven ten behoeve van medewerkers van aanbestedende dienst. Dit wil zeggen één dienstverlener, één tussenpersoon, één (service)loket en één eenduidig en integraal (financieel en operationeel) proces ter ondersteuning van de organisatie van vervoer- en verblijfsfaciliteiten. Dit met als doelstellingen: Vervoer- en verblijfsfaciliteiten buiten Nederland efficiënt, duurzaam en rechtmatig in te kopen; Flexibiliteit en ontzorging te kunnen bieden aan haar medewerkers; Het realiseren van een optimale prijs- kwaliteitverhouding; Het realiseren van een optimaal passend aanbod met betrekking tot vervoer- en verblijfsfaciliteiten. Binnen de scope van de opdracht valt: Het opstellen van vervoer- en verblijfsvoorstellen in het buitenland voor één (1) of meerdere reizigers; Het verstrekken van informatie over het reserveren, boeken, wijzigen en annuleren van vervoer, verblijf en aanverwante diensten; Het leveren van internationale vlieg- en treintickets, inclusief flexibele boekingsvoorwaarden indien deze door de betreffende vervoerder worden aangeboden; Het verzorgen van verblijfreserveringen en bijbehorende vouchers of bevestigingen; Het verstrekken van reisdocumenten en relevante informatie over vervoer- en verblijfsvoorwaarden; Het bieden van ondersteuning bij calamiteiten tijdens reizen (vervoer) en verblijven in het buitenland en het zoveel mogelijk oplossen van de gevolgen daarvan; Het beschikbaar stellen van een 24-uurs bereikbaarheidsdienst; Het factureren van vervoer- en verblijfsdiensten; Het implementeren en onderhouden van de voor de dienstverlening benodigde processen en systemen; Het leveren van managementinformatie en periodieke rapportages; Het signaleren van actuele reisadviezen, bijvoorbeeld op basis van de reisadviezen van het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Buiten de scope van de opdracht valt: Vergaderlocaties en bijbehorende faciliteiten, zoals catering, in binnen- en buitenland; Reizen en verblijven binnen Nederland, waaronder treinreizen, busreizen, taxivervoer, openbaar vervoer en binnenlandse verblijffaciliteiten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79997000 Business travel services
5. Lot
Lot: LOT-0000