617452-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Roboty budowlane: modernizacja zasilania w stacji transformatorowej ST-2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRoboty budowlane: modernizacja zasilania w stacji transformatorowej ST-2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zaprojektowaniu oraz wykonaniu modernizacji systemu zasilania elektroenergetycznego w stacji transformatorowej ST-2 Białostockiego Centrum Onkologii w tym wykonanie systemu monitoringu energetycznego opartego o system klasy SCADA, o wymaganiach jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) – Program Funkcjonalno-użytkowy, w Załączniku nr 3.1 (Załączniki do OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 7 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung426987-2026
Interne KennungDZP.261.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem, 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
Interne Kennung1