2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie licencji „Data Center” w modelu subskrypcyjnym produktów Atlassian wraz ze Wsparciem Technicznym lub dostawa licencji równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji „Data Center” w modelu subskrypcyjnym produktów Atlassian, zwanych dalej „Oprogramowaniem” wraz ze Wsparciem Technicznym lub dostawa licencji równoważnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 139971-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.219.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp Ogłoszenie nr 139971-2026 z dnia 27.02.2026, LOT 0005
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001