617483-2026 - Ergebnis
Rumänien – Ablaufroste – Rame cu capac din fonta și cămine apometre
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rame cu capac din fonta și cămine apometre
Beschreibung: Ansamblu ramă cu capac carosabil (trafic greu) din fontă pentru cămine de vizitare, Cămine de apometru din polietilena diverse sortimente, conform caiet de sarcini Termen limita primire clarificari: 14 zile inainte de data limita depunere oferte Termen limita raspuns consolidat: 9 zile inainte de data limita depunere oferte
Interne Kennung: 11400673_2025_PAAPD1545640
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423750 Ablaufroste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1 Ansamblu ramă cu capac carosabil (trafic greu) din fontă pentru cămine de vizitare, buc: max 3600 2 Cămine de apometru din polietilena Dn1100/H1200, buc: max 600 3 Cămine de apometru din polietilena Dn800/H1200, buc: max 600 4 Cămine de apometru din polietilena Dn500/H1200, buc; max 800 5 Cămine de apometru din polietilena Dn500/H800, buc: max 2000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715300 Sanitäreinrichtungen