617484-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur stafbureau
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur stafbureau
Beschreibung: Lucas Onderwijs wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één intermediair voor het invullen van inhuuropdrachten binnen het stafbureau. De intermediair wordt het eerste aanspreekpunt voor de behoeftestellers van inhuur (inhurende managers) bij het uitzetten van alle inhuuraanvragen van het stafbureau. De intermediair heeft toegang tot de gehele markt voor het invullen van inhuuraanvragen, zowel detacheerders, zzp’ers als bemiddelaars. De intermediair fungeert vanuit een neutrale rol en heeft geen voorkeur voor de ene kandidaat ten opzichte van een andere. De intermediair beheert het volledig proces, van aanvraag tot betaling van een inhuurkracht. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 2.800.000,- exclusief btw per jaar. Bij een totale looptijd van de raamovereenkomst van maximaal zes jaar komt de geraamde waarde dan op € 16.800.000,- exclusief btw. Rekening houdend met een marge van 20% is de maximale waarde van de raamovereenkomst € 20.160.000,- exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Intermediaire dienstverlening inhuur stafbureau Stichting Lucas Onderwijs
Beschreibung: Lucas Onderwijs wenst een Intermediair te contracteren voor het invullen van inhuuropdrachten. De Intermediair wordt het eerste aanspreekpunt voor de behoeftestellers van inhuur (inhurende managers) bij het uitzetten van alle inhuuraanvragen van het stafbureau. De intermediair heeft toegang tot de gehele markt voor het invullen van inhuuraanvragen, zowel detacheerders, zzp’ers als bemiddelaars. De intermediair fungeert vanuit een neutrale rol en heeft geen voorkeur voor de ene kandidaat ten opzichte van een andere. De intermediair beheert het volledig proces, van aanvraag tot betaling van een inhuurkracht. € 16.800.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities tweemaal te verlengen met twee (2) jaar. De totale looptijd kan derhalve zes (6) jaar bevatten.