2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby autobusów elektrycznych na terenie bazy komunikacji miejskiej”. Zamówienie realizowane będzie w ramach projektu: „Poprawa komunikacji publicznej na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy – zakup ekologicznego taboru i modernizacja infrastruktury komunikacyjnej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (...)
Beschreibung: Główny zakres zamówienia obejmuje: Budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 149,94 kWp z magazynem energii o mocy 200 kW oraz o pojemności min. 500 kWh. Moduły fotowoltaiczne o mocy 490Wp każdy w ilości 306 szt. zamontowane będą na systemowej wolnostojącej konstrukcji. Instalacja fotowoltaiczna wyposażona będzie w trzy falowniki hybrydowe o mocy 50 kW każdy. Instalacja wyposażona będzie w rozdzielnice AC oraz DC wraz z zabezpieczeniami. Wykonane będą trasy kablowe strony AC, DC oraz komunikacji. Zamawiający zastrzega, że znaki towarowe, nazwy producenta, parametry urządzeń oraz inne opisy w dokumentacji, które mogłyby wskazywać danego producenta lub markę zostały użyte tylko i wyłącznie do celów projektowych i należy je traktować jako przykładowe. Do wyceny oferty należy przyjąć materiały, urządzenia równoważne lub lepsze. Więcej w pkt 1 SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.47.2026.ESł
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712331 Photovoltaische Zellen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Budowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby autobusów elektrycznych na terenie bazy komunikacji miejskiej”. Zamówienie realizowane będzie w ramach projektu: „Poprawa komunikacji publicznej na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy – zakup ekologicznego taboru i modernizacja infrastruktury komunikacyjnej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego(...)
Beschreibung: Główny zakres zamówienia obejmuje: Budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 149,94 kWp z magazynem energii o mocy 200 kW oraz o pojemności min. 500 kWh. Moduły fotowoltaiczne o mocy 490Wp każdy w ilości 306 szt. zamontowane będą na systemowej wolnostojącej konstrukcji. Instalacja fotowoltaiczna wyposażona będzie w trzy falowniki hybrydowe o mocy 50 kW każdy. Instalacja wyposażona będzie w rozdzielnice AC oraz DC wraz z zabezpieczeniami. Wykonane będą trasy kablowe strony AC, DC oraz komunikacji. Zamawiający zastrzega, że znaki towarowe, nazwy producenta, parametry urządzeń oraz inne opisy w dokumentacji, które mogłyby wskazywać danego producenta lub markę zostały użyte tylko i wyłącznie do celów projektowych i należy je traktować jako przykładowe. Do wyceny oferty należy przyjąć materiały, urządzenia równoważne lub lepsze. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w przypadku nie przyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia.