617487-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawy leków, preparatów do żywienia dojelitowego, surowców farmaceutycznych, kontrastów, płynów infuzyjnych oraz roztworów zabezpieczających cewnik.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy leków, preparatów do żywienia dojelitowego, surowców farmaceutycznych, kontrastów, płynów infuzyjnych oraz roztworów zabezpieczających cewnik.
BeschreibungDostawy leków, preparatów do żywienia dojelitowego, surowców farmaceutycznych, kontrastów, płynów infuzyjnych oraz roztworów zabezpieczających cewnik. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 44 pakiety. Zakres rzeczowy ujęty w Pakietach Nr 1-44 określa Formularz Cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung364776-2026
Interne KennungAE/ZP-27-48/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie przy użyciu Platformy Zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312402 (dalej: Platforma). 2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim. Ofertę należy złożyć według wzoru Formularza Ofertowego i Formularza Cenowego, dołączonych do SWZ, w formie elektronicznej. Szczegółowa instrukcja dla Wykonawców dotycząca złożenia oferty znajduje się na stronie internetowej pod adresami: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 3. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami w niniejszym postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania określonym przez Zamawiającego na pierwszej stronie SWZ tj. AE/ZP-27-48/26. 4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy dotyczące w szczególności logowania, pobrania dokumentacji, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w „Regulaminie” oraz „Instrukcjach dla Wykonawców" zamieszczonych na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią regulaminu i instrukcji, o których mowa wyżej, a treścią SWZ zastosowanie mają zapisy SWZ. 6. Pozostałe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji określone zostały w pkt.15 SWZ. 7. Oferta oraz dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą muszą być sporządzone i przekazane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020r. poz. 2415 z póź.zm.) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o podmiotowych środkach dowodowych oraz innych dokumentach lub oświadczeniach) oraz Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o dokumentach elektronicznych oraz środkach komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0007
TitelPakiet Nr 7 - Kontrast
BeschreibungDostawy kontrastu wymienionego i opisanego w pozycji nr 1 w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu cenowym
Interne KennungPakiet Nr 7
LosLOT-0010
TitelPakiet Nr 10 - Preparaty do żywienia dojelitowego
BeschreibungDostawy preparatów do żywienia dojelitowego wymienionych i opisanych w pozycji nr 1-14 w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu cenowym
Interne KennungPakiet Nr 10
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
LosLOT-0026
TitelPakiet Nr 26 - Leki
BeschreibungDostawy leków wymienionych i opisanych w pozycji nr 1-119 w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu cenowym
Interne KennungPakiet Nr 26