2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa platformy NAV (Network Awareness and Visibility)
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Rozbudowa platformy NAV (Network Awareness and Visibility). 2. Przedmiotem zamówienia jest:* 2.1. wykonanie Projektu Technicznego oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego wraz z prawami zależnymi; 2.2. dostarczenie do Lokalizacji Zamawiającego Produktów wraz z zapewnieniem świadczenia Sprzętowego Wsparcia Technicznego Producenta dla Produktów (gwarancja) oraz z udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania układowego; 2.3. wykonanie Usługi Wdrożenia oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do raportu z przeprowadzonych testów akceptacyjnych wraz z prawami zależnymi; 2.4. wykonanie Dokumentacji Powykonawczej oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej wraz z prawami zależnymi; 2.5. świadczenie Usług Konsultacyjnych Zamawianych; 2.6. udzielenie Gwarancji jakości na dostarczone Produkty oraz wykonane Usługi Wdrożeniowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 16747-2025
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0380/DIT/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) (dalej „ustawa”), Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy, o ile zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszonego na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Mając powyższą regulację na względzie, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, przekazał wstępne ogłoszenia informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia, tj. wstępne ogłoszenie informacyjne Nr 7/2025 16747-2025, które zostało przekazane do publikacji dnia 09.01.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Rozbudowa platformy NAV (Network Awareness and Visibility). 2. Przedmiotem zamówienia jest:* 2.1. wykonanie Projektu Technicznego oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego wraz z prawami zależnymi; 2.2. dostarczenie do Lokalizacji Zamawiającego Produktów wraz z zapewnieniem świadczenia Sprzętowego Wsparcia Technicznego Producenta dla Produktów (gwarancja) oraz z udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania układowego; 2.3. wykonanie Usługi Wdrożenia oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do raportu z przeprowadzonych testów akceptacyjnych wraz z prawami zależnymi; 2.4. wykonanie Dokumentacji Powykonawczej oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej wraz z prawami zależnymi; 2.5. świadczenie Usług Konsultacyjnych Zamawianych; 2.6. udzielenie Gwarancji jakości na dostarczone Produkty oraz wykonane Usługi Wdrożeniowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.