2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kraujo komponentų šildymo prietaisas (tarptautinis) (nutrauktas)
Beschreibung: Pirkimas nutraukiamas išnagrinėjus pretenzijas dėl techninės specifikacijos nuo 2025-06-05 dienos. Esama techninė specifikacija tikslintina, todėl atsiras daugiau tiekėjų, galinčių dalyvauti Pirkime, kas pažeistų viešųjų pirkimų principus, jei Pirkimas nebus nutraukiamas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0