617506-2026 - Ergebnis
Kroatien – Kleinvieh – Nabava sterilizirane kukuljice sredozemne voćne muhe radi provedbe mjera sprečavanja širenja i suzbijanja sredozemne voćne muhe (Ceratitis capitata) u višegodišnjim nasadima na području Dubrovačko-neretvanske županije u 2026. godini
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava sterilizirane kukuljice sredozemne voćne muhe radi provedbe mjera sprečavanja širenja i suzbijanja sredozemne voćne muhe (Ceratitis capitata) u višegodišnjim nasadima na području Dubrovačko-neretvanske županije u 2026. godini
Beschreibung: Predmet nabave su laboratorijski uzgojene i sterilizirane kukuljice sredozemne voćne muhe (Ceratitis capitata) namijenjene primjeni tehnike sterilnih kukaca (Sterile Insect Technique — SIT) u dolini rijeke Neretve, kao biološke mjere suzbijanja štetnika u sklopu Akcijskog plana o poduzimanju mjera za sprječavanje širenja i suzbijanje sredozemne voćne muhe (Ceratitis capitata) u dolini rijeke Neretve za razdoblje 2025. — 2027. godine, donesenog od strane Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i ribarstva.
Interne Kennung: NVV-11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03325000 Kleinvieh
5. Los
Los: LOT-0000