See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków 20 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków 20 części w okresie 12 miesięcy od udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: FZAP-380-20/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 1 Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 1 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 1 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 1
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 2
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 3
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 4
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 5
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 6
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 7
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 8
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 9
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 10
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 11
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 12
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 2 Zadanie nr 13
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 3
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 4 Zadanie nr 1
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 4 Zadanie nr 2
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa leków 20 części Pakiet nr 5