See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 92/PN/ZP/D/2026 Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania są: Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi (zwanego dalej towarem) – 28 Części, zgodnie z rodzajem asortymentu, szczegółowym opisem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z Formularzem Oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi
Beschreibung: Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi – zgodnie z rodzajem asortymentu, szczegółowym opisem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z Formularzem Oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej ilości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028