2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie w okresie 1.01.2027 r. – 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2026 poz. 43, dalej jako: „Prawo energetyczne”) do COS w Warszawie w szacunkowej ilości 2 500 MWh w okresie od 1.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania podpisanej Generalnej Umowy Dystrybucyjnej z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego, do którego przyłączone są obiekty Instytucji Zamawiającej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie w okresie 1.01.2027 r. – 31.12.2027 r.
Interne Kennung: NZ/P/9/2026