2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz serverové infrastruktury SPÚ v datových centrech
Beschreibung: Předmětem této zakázky je zajištění provozu dedikované virtualizované infrastruktury formou služby pro SPÚ v plně redundantním, bezpečném a stabilním prostředí včetně zajištění potřebného HW a SW nezbytného pro provoz virtualizační platformy na období 36 měsíců
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SZ SPU 177854/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení.