Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w okresie trwania umowy, łączna wartość zamówień opcjonalnych wynosi 50% zamówienia podstawowego. Szczegóły dotyczące zamówień w ramach opcji zostały określone z załączniku nr 5 do SWZ – Projekcie umowy.
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. gen Sylwestra Kaliskiego 2
Stadt: Warszawa