2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaplanowanie i realizacja kampanii Ministerstwa Finansów z zakresu działalności resortu finansów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest zaplanowanie i realizacja kampanii Ministerstwa Finansów poprzez realizację Działań objętych Formularzem cenowym (kosztorys) Załącznik A1 do Formularza Ofertowego – Formularz Cenowy (kosztorys) /Załącznik nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy oraz opisanych w OPZ stanowiącym Załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy. 1.1. w ramach prawa opcji: 1.1.1. opcja będzie polegać na wydłużeniu zobowiązania umownego, wskazanego w pkt. 2.1 SWZ oraz w § 1 Projektowanych Postanowień Umowy (PPU). Szczegółowe informacje na temat prawa opcji zawarte są w § 11 PPU. 1.1.2. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z uprawnień do prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 2. Szczegółowe określenie: 2.1. rodzaju Działań Wykonawcy, o których mowa w ust. 2.1, zawarte jest w Formularzem cenowym (kosztorys) stanowiącym Załącznik A1 do Formularza Ofertowego – Formularz Cenowy (kosztorys)/Załączniku nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy; 2.2. przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) stanowiących Załącznik H do SWZ oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do PPU. 3. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w PPU i załącznikach do PPU.
Interne Kennung: C.660.26.BKP.B, R.20.26.DPO.G
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opcja będzie polegać na wydłużeniu zobowiązania umownego, wskazanego w pkt. 2.1 SWZ oraz w § 1 Projektowanych Postanowień Umowy (PPU). Szczegółowe informacje na temat prawa opcji zawarte są w § 11 PPU.