See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Urządzenie do uzyskiwania bezkrwawego pola operacyjnego – elektryczne z wyposażeniem – 1 szt.
Beschreibung: Urządzenie do uzyskiwania bezkrwawego pola operacyjnego – elektryczne z wyposażeniem – 1 szt.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WR-52/2026