2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schroot -& Oude Metalen
Beschreibung: Dit is de offerteaanvraag van de gemeente Almere met betrekking tot het logistiek verwerken van schrootafval en oude metalen. Er zijn drie recyclingperrons en deze zijn gevestigd aan de Vlotbrugweg 36, De Steiger 113 en Argonweg 81 en ontvangen gemiddeld meer dan 400.000 bezoekers op jaarbasis. In het afgelopen jaar heeft de gemeente circa 1.396,96 ton schrootafval geleverd aan de huidige afnemer. Omdat wij afhankelijk zijn van wat bewoners aanbieden kunnen wij deze hoeveelheid niet garanderen en geven wij dit gewicht slechts op als indicatie van de verwachte hoeveelheid voor volgende jaren.
Interne Kennung: IA2024.10.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De raming van de opdrachtwaarde leidt tot de constatering dat de geraamde totale opdrachtwaarde de actuele Europese drempelwaarde ad €221.000, 00 ruim overschrijdt. Er dient op grond van de Aanbestedingswet 2012 en het inkoopbeleid van de gemeente, een Europese aanbesteding te worden gevolgd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14630000 Schlacken, Metallschlacken, Eisenabfälle und Eisenschrott
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: één Perceel
Beschreibung: De volledige opdracht bestaat uit 1 Perceel zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de overeenkomst is twee jaar vast met drie opties tot verlenging van elk met 1 jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IA2024.10.01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 14630000 Slakken, gietschuim, ferro-afval en schroot
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Opties: