617589-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklid prostor Psychiatrické nemocnice Brno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklid prostor Psychiatrické nemocnice Brno
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění komplexního úklidu prostor Psychiatrické nemocnice Brno prováděním pravidelných a nepravidelných úklidových a desinfekčních prací v rozsahu a způsobem blíže specifikovaným v přílohách zadávací dokumentace .
Interne KennungÚklid prostor Psychiatrické nemocnice Brno
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.