See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów z napędem 4x4 oraz busa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów z napędem 4x4 oraz busa w podziale na części.
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa samochodu z napędem 4x4,
Beschreibung: Dostawa samochodu z napędem 4x4, szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa samochodu z napędem 4X4,
Beschreibung: Dostawa samochodu z napędem 4X4, szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - dostawa samochodu z napędem 4X4,
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - dostawa samochodu z napędem 4X4,
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - dostawa samochodu z napędem 4X4,
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - dostawa samochodu z napędem 4X4,
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - dostawa busa do przewozu 8 osób wraz z kierowcą,
Beschreibung: Dostawa busa do przewozu 8 osób wraz z kierowcą,, szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1B do SWZ
Interne Kennung: PO-II.2600.14.26 część 7
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen