617613-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Pojištění majetku a odpovědnosti pro UHK 2025+
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku a odpovědnosti pro UHK 2025+
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a odpovědnosti za újmu. Součástí předmětu veřejné zakázky není pojištění vozidel zadavatele. Výstupem je uzavření jedné pojistné smlouvy s jedním dodavatelem – Smlouva na pojištění majetku a odpovědnosti, na dobu neurčitou.
Interne KennungP25V00000070
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66518200 Dienste von Versicherungsagenturen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku dle § 100 odst. 1 Zákona. Mezi tyto změny náleží: 1) Aktualizace pojistných částek stávajícího majetku, každý rok k výročí pojistné smlouvy. 2) Aktualizace sazbotvorných údajů pro pojištění odpovědnosti za újmu (např. počet žáků, počet zaměstnanců) každý rok k výročí pojistné smlouvy. 3) Nově pořízený majetek k datu jeho pořízení. 4) Univerzitou Hradec Králové nově zřízené, založené a sloučené subjekty. K datu vzniku, nebo sloučení subjektu. 5) Nová místa pojištění Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci