617616-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. 2. Zamówienie zostało podzielone na 4 części. Każda część stanowi odrębną całość i nie podlega podziałowi. 3. Ogólny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został odrębnie dla każdej części zamówienia z podziałem na jednostki organizacyjne w załączniku nr 1a-1d do SWZ.
Interne Kennung2001-ILZ.260.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 79992000 Empfangsdienste, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1a do SWZ) oraz warunkami zawartymi w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 9 do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku, ul. Branickiego 9, 2) Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku, ul. Pałacowa 1A, 3) Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, 4) Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku, 5) Podlaski Urząd Skarbowy w Białymstoku, 6) Urząd Skarbowy w Mońkach, 7) Urząd Skarbowy w Sokółce, 8) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Octowa 2, 9) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku - lokalizacja w granicach miasta Białegostoku zostanie wskazana tylko wybranemu Wykonawcy, 10) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Octowa 10, 11) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Al. 1000-leciaPaństwa Polskiego 8, 12) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Kuźnica.
Interne Kennung2001-ILZ.260.13.2026 część 1
LosLOT-0002
Beschreibung1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1b do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 9 do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim, 2) Urząd Skarbowy w Hajnówce, 3) Urząd Skarbowy w Siemiatyczach.
Interne Kennung2001-ILZ.260.13.2026 część 2
LosLOT-0003
Beschreibung1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1c do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 9 do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Urząd Skarbowy w Łomży, ul. Polowa 47, 2) Urząd Skarbowy w Łomży, ul. Kaktusowa 6, 3) Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem, 4) Urząd Skarbowy w Zambrowie, 5) Urząd Skarbowy w Kolnie, 6) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Al. Legionów 147A, Łomża, 7) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Poznańska 156, Łomża.
Interne Kennung2001-ILZ.260.13.2026 część 3
LosLOT-0004
Beschreibung1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1d do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 9 do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Urząd Skarbowy w Augustowie, 2) Urząd Skarbowy w Grajewie, 3) Urząd Skarbowy w Suwałkach, 4) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Raczkowska 183, Suwałki, 5) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Oddział Celny w Augustowie, 6) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Budzisko.
Interne Kennung2001-ILZ.260.13.2026 część 4
617616-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier2001-ILZ.260.13.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90919200 Office cleaning services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90914000 Car park cleaning services, 77314100 Grassing services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 79992000 Reception services, 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier2001-ILZ.260.13.2026 część 1
LotLOT-0002
Internal identifier2001-ILZ.260.13.2026 część 2
LotLOT-0003
Internal identifier2001-ILZ.260.13.2026 część 3
LotLOT-0004
Internal identifier2001-ILZ.260.13.2026 część 4