617629-2026 - Ergebnis
Rumänien – Sammelpressen – Achiziție ciur mobil electric și presă de balotat cu înfoliere, nouă sau recondiționată de producător
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție ciur mobil electric și presă de balotat cu înfoliere, nouă sau recondiționată de producător
Beschreibung: Detaliile legate de furnizarea ciurului mobil electric sau presei de balotat, nouă sau recondiționată de producător, caracteristicile tehnice și condiţiile de livrare sunt menţionate în caietul de sarcini
Interne Kennung: 50279166/2026/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16331000 Sammelpressen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Detaliile legate de furnizarea ciurului mobil electric sau presei de balotat, nouă sau recondiționată de producător, caracteristicile tehnice și condiţiile de livrare sunt menţionate în caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke