See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MB2240 - Volledige ontwerpeopdracht voot het historisch, ecologisch, landschappelijk en hydromorfologisch herstel van voijvers van het Tournay Solvaypark
Beschreibung: Het doel van het project is om de vijvers van het Tournay-Solvaypark te herstellen, waarbij hun historische uiterlijk behouden blijft en hun ecologische, landschappelijke en hydromorfologische aspecten verbeterd worden. Het studiegebied bestaat uit drie zones: -Zone A: de bovenloop van de Karregatbeek, de Grote Tournay-Solvayvijver en omgeving -Zone B: de Kleine Tournay-Solvayvijver en omgeving (inclusief de irispoel) -Zone C: benedenloop van de Karregatbeek tussen de Kleine Vijver en de vijver van Bosvoorde
Interne Kennung: PPP0UM-19657/6398/2025B0157
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025B0157_1