617639-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Kardiologicznej Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Kardiologicznej Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego tj. holterów EKG – 5 szt. oraz aparatu EKG – 2 szt. na potrzeby wyposażenia Poradni Kardiologicznej Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 8, zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: PN/21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: holter EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego tj. holterów EKG – 5 szt. na potrzeby wyposażenia Poradni Kardiologicznej Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 8, zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych nr 1 – 2”, stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 – holter EKG
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Menge: 5 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie obejmuje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 pzp, polegające na zakupie kolejnych 5 szt. holterów EKG w przypadku uzyskania dofinansowania w ramach naboru KPOD.07.02-IP.10-001/25 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I” na zadanie: „Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu w obszarze kardiologii”.
Los: LOT-0002
Titel: aparat EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego tj. aparatu EKG – 2 szt. na potrzeby wyposażenia Poradni Kardiologicznej Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 8, zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych nr 1 – 2”, stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 – aparat EKG
Menge: 2 Stück