2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej na terenie Nadleśnictwa Tychowo w roku 2026
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu: a) produkcji szkółkarskiej z zastosowaniem następujących technologii produkcji materiału sadzeniowego: - polowa produkcja sadzonek z odkrytym systemem korzeniowym, - produkcja z odkrytym systemem korzeniowym w namiotach na substratach, - produkcja sadzonek z zakrytym systemem sadzeniowym, b) nasiennictwa leśnego.
Interne Kennung: ZG.270.3.2.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu: a) produkcji szkółkarskiej z zastosowaniem następujących technologii produkcji materiału sadzeniowego: - polowa produkcja sadzonek z odkrytym systemem korzeniowym, - produkcja z odkrytym systemem korzeniowym w namiotach na substratach, - produkcja sadzonek z zakrytym systemem sadzeniowym, b) nasiennictwa leśnego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wielkość prawa opcji zostanie uwzględniona w ogłoszeniu o zamówieniu oraz dokumentach zamówienia.