2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Lebedov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále také „KoPÚ“) v k.ú. Lebedov v rozsahu 103 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastrálního operátu vyhláškou č. 357/2013 Sb. a vyhotovení veškeré dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SP8637/2026-521105
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Specifikace vyhrazených změn je podrobně uvedena v závazném návrhu smlouvy o dílo, a to v článku 17 a článku 3.