617687-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji kierownika merytorycznego kursów, prowadzonych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
BeschreibungPełny tytuł: Pełnienie funkcji kierownika merytorycznego kursów, prowadzonych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 1. Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie funkcji Kierownika Merytorycznego Kursów, prowadzonych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, zgodnie z programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży odpowiednio z 2019 r oraz z 2026 r., zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia, dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek-kadry DIM”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załącznik nr 1 oraz załącznik nr 2 do Zaproszenia. 3.Niniejsze zamówienie (część 1zamówienia ) stanowi część zamówienia udzielanego w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postepowania. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 1 do Zaproszenia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung573036-2026
Interne KennungSPZOZ/FERS 01.13/31/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 1 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 1 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika merytorycznego kursów, prowadzonych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 1 zamówienia