See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych w ramach Programów Leczniczych , Chemioterapii, RDTL ,Leków Ogólnych i Importu na potrzeby Klinik/Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy sukcesywne produktów leczniczych w ramach Programów Leczniczych , Chemioterapii, RDTL ,Leków Ogólnych i Importu na potrzeby Klinik/Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi – przy ul. Pomorskiej 251 2. Zamówienie zostało podzielone na 79 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. 4. Termin realizacji zamówień standardowych – w ciągu max. 48 godzin (dni robocze pn-pt) 5. Termin realizacji zamówień pilnych – w ciągu max. 24 godzin (dni robocze pn-pt). 6. Termin realizacji zamówień „Na Ratunek Życia” – w ciągu max 6 godzin (Zamawiający wymaga dostawy produktów leczniczych w trybie Na Ratunek Życia w soboty, niedziele i w święta oraz bezpośredniego numeru kontaktowego z osobą realizującą zamówienie od strony Wykonawcy) – w przypadku wątpliwości czy dany lek jest przez Zamawiającego traktowany jako lek „na ratunek życia” (o ile dotyczy). 7. W/w warunki nie dotyczą leków sprowadzanych w trybie importu docelowego. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ w zależności na którą część składa ofertę. 9. Termin ważności dostarczanych produktów: a. dla produktów leczniczych min. 12 m-cy licząc od dnia dostawy, chyba, że Zamawiający wskazał inaczej w informacjach pod tabelą w Formularzu cenowym – załącznik nr 2 do SWZ; b. dla kontrastów min. 12 m-cy licząc od dnia dostawy (o ile dotyczy); c. dla wyrobów medycznych min. 12 m-cy licząc od dnia dostawy (o ile dotyczy); d. dla produktów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego, żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci oraz produktów spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego termin ważności winien być w dniu dostawy nie krótszy niż połowa terminu ważności gwarantowanego przez producenta (o ile dotyczy). 10. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33690000-3 Różne produkty lecznicze 33600000-6 Produkty farmaceutyczne 33692000-7 Roztwory lecznicze 11. Minimalna wartość lub wielkość świadczenia jaką zamawiający zobowiązuje się zrealizować w ramach umowy, zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Należy uwzględnić opcję zwiększenia zamówienia o dodatkowe ilości ,zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. 12. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. 13. Ewentualne użycie w dokumentacji określeń i nazw własnych ma jedynie charakter przykładowy i służy określeniu klasy i jakości materiałów. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, chyba że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”., Wykonawca może zaoferować przedmioty równoważne. Zamawiający wymaga, aby użyte materiały, o ile są inne, posiadały parametry jakościowe i techniczne nie gorsze niż określone w przedmiocie zamówienia. Wykazanie równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na Wykonawcy. 14. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert w postaci katalogów elektronicznych. 16. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 17. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 18. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę firm tych podwykonawców o ile są znane na tym etapie postępowania. 19. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy PZP, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 20. Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 21. Zamawiający nie przewiduje odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę i sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: 1.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: 2.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: 3.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: 4.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: 5.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: 6.Produkty zarejestrowane w Polsce, pozycje 1-5 refundowane (C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym)
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: 7.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0008
Titel: 8
Beschreibung: 8.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0009
Titel: 9
Beschreibung: 9.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0010
Titel: 10
Beschreibung: 10.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0011
Titel: 11
Beschreibung: 11.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0012
Titel: 12
Beschreibung: 12.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0013
Titel: 13
Beschreibung: 13.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0014
Titel: 14
Beschreibung: 14.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0015
Titel: 15
Beschreibung: 15.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0016
Titel: 16
Beschreibung: 16.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0017
Titel: 17
Beschreibung: 17.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0018
Titel: 18
Beschreibung: 18.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0019
Titel: 19
Beschreibung: 19.Produkt dostępny w polskim opakowaniu refundacja możliwa w ramach RDTL
Los: LOT-0020
Titel: 20
Beschreibung: 20.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0021
Titel: 21
Beschreibung: 21.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0022
Titel: 22
Beschreibung: 22.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0023
Titel: 23
Beschreibung: 23.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0024
Titel: 24
Beschreibung: 24.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0025
Titel: 25
Beschreibung: 25.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0026
Titel: 26
Beschreibung: 26.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0027
Titel: 27
Beschreibung: 27.C. C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0028
Titel: 28
Beschreibung: 28.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0029
Titel: 29
Beschreibung: 29.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0030
Titel: 30
Beschreibung: 30.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0031
Titel: 31
Beschreibung: 31.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0032
Titel: 32
Beschreibung: 32. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0033
Titel: 33
Beschreibung: 33.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0034
Titel: 34
Beschreibung: 34.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0035
Titel: 35
Beschreibung: 35.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0036
Titel: 36
Beschreibung: 36.C. Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym
Los: LOT-0037
Titel: 37
Beschreibung: 37.B. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0038
Titel: 38
Beschreibung: 38.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0039
Titel: 39
Beschreibung: 39.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0040
Titel: 40
Beschreibung: 40.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0041
Titel: 41
Beschreibung: 41.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0042
Titel: 42
Beschreibung: 42.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0043
Titel: 43
Beschreibung: 43.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0044
Titel: 44
Beschreibung: 44.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0045
Titel: 45
Beschreibung: 45.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0046
Titel: 46
Beschreibung: 46.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0047
Titel: 47
Beschreibung: 47.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0048
Titel: 48
Beschreibung: 48.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0049
Titel: 49
Beschreibung: 49.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0050
Titel: 50
Beschreibung: 50.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0051
Titel: 51
Beschreibung: 51.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego B162
Los: LOT-0052
Titel: 52
Beschreibung: 52.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0053
Titel: 53
Beschreibung: 53.B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0054
Titel: 54
Beschreibung: 54. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0055
Titel: 55
Beschreibung: 55. B. Leki i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępne w ramach programu lekowego
Los: LOT-0056
Titel: 56
Beschreibung: 56.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0057
Titel: 57
Beschreibung: 57.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0058
Titel: 58
Beschreibung: 58.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0059
Titel: 59
Beschreibung: 59.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0060
Titel: 60
Beschreibung: 60.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0061
Titel: 61
Beschreibung: 61.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0062
Titel: 62
Beschreibung: 62.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0063
Titel: 63
Beschreibung: 63.Leki z importu docelowego lub z dopuszczeniem do obrotu
Los: LOT-0064
Titel: 64
Beschreibung: 64.RDTL
Los: LOT-0065
Titel: 65
Beschreibung: 65.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0066
Titel: 66
Beschreibung: 66.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0067
Titel: 67
Beschreibung: 67.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0068
Titel: 68
Beschreibung: 68.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0069
Titel: 69
Beschreibung: 69.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0070
Titel: 70
Beschreibung: 70.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0071
Titel: 71
Beschreibung: 71.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0072
Titel: 72
Beschreibung: 72.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0073
Titel: 73
Beschreibung: 73.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0074
Titel: 74
Beschreibung: 74.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0075
Titel: 75
Beschreibung: 75.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0076
Titel: 76
Beschreibung: 76.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0077
Titel: 77
Beschreibung: 77.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0078
Titel: 78
Beschreibung: 78.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0079
Titel: 79
Beschreibung: 79.Lek ogólnego zastosowania
Los: LOT-0080
Titel: 80
Beschreibung: 80.Olejowy środek kontrastowy