2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31215562 Certificeren vaartuigen Rijksrederij
Beschreibung: Rijkswaterstaat Rijksrederij besteedt de certificering van 15 vaartuigen aan, verdeeld over twee percelen: 6 binnenvaartschepen en 9 zeevaartschepen. De opdracht omvat het uitvoeren van wettelijke inspecties, surveys en certificeringen gedurende de resterende levensduur van de vaartuigen. De werkzaamheden worden uitgevoerd conform nationale en internationale wet- en regelgeving en vinden hoofdzakelijk plaats op Nederlandse ligplaatsen en scheepswerven. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 31215562
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631420 Kontrolle der Schiffssicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354500 Vermessungsdienste auf See, 79132000 Beglaubigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Binnenvaart / 31215562 Certificeren vaartuigen Rijksrederij
Beschreibung: Zie omschrijving Hoofdopdracht. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zeevaart / 31215562 Certificeren vaartuigen Rijksrederij
Interne Kennung: 2