2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa 5 silników trakcyjnych typu TMF 50-29-4 z pojazdów typu 31WE seria ED-78 z możliwością wykorzystania prawa opcji dotyczącego zamówienia dodatkowo naprawy 3 silników typu TMF 50-29-4
Beschreibung: Naprawa 5 silników trakcyjnych typu TMF 50-29-4 z pojazdów typu 31WE seria ED-78 z możliwością wykorzystania prawa opcji dotyczącego zamówienia dodatkowo naprawy 3 silników typu TMF 50-29-4 Z uwagi na ustanowiony na podstawie Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2019/779 z dnia 16 maja 2019 r. ustanawiające szczegółowe przepisy dotyczące systemu certyfikacji podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie pojazdów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/798 oraz uchylające rozporządzenie Komisji (UE) nr 445/2011, z późniejszymi zmianami, przez Zamawiającego - przewoźnika pełniącego rolę podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie (ECM - ang. Entity in Charge of Maintenance) - system kwalifikowania dostawców, zamówienie może być wykonane wyłącznie przez podmiot posiadający status „zakwalifikowany” na Liście Zatwierdzonych Dostawców POLREGIO S.A., uzyskany zgodnie z obowiązującymi u Zamawiającego Zasadami WKZ
Interne Kennung: Sz.240.3354.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy oświadczenia o zleceniu realizacji Zamówienia objętego prawem opcji.